Kompleksowa obsługa techniczna konferencji z tłumaczeniem

Firma KZJ specjalizuje sie w kompleksowej organizacji, technicznej i językowej obsłudze konferencji, kongresów, szkoleń oraz imprez firmowych na terenie całej Polski i Europy. Posiadamy własny, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół obsługi technicznej. Dzięki temu współpraca z nami to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięcia.

Tłumaczenia ustne

Dla firm oraz instytucji publicznych obsługujemy od strony technicznej oraz wykonujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne typu:

· tłumaczenia symultaniczne (równoczesne) kabinowe,

wykorzystujące specjalistyczny sprzęt tłumaczeniowy i dźwiękoszczelne kabiny. Tłumacz słucha komunikatu źródłowego i tłumaczy go niemal równocześnie na język docelowy. Słuchacze wyposażeni są w odbiorniki ze słuchawkami w których słyszą przekład na wybrany przez siebie język.

· tłumaczenia symultaniczne szeptane,

czyli szczególny rodzaj tłumaczenia symultanicznego, realizowany bez wykorzystania sprzętu tłumaczeniowego, wykorzystywany zwykle w wyjątkowych okolicznościach dla grupy kilku osób.

· tłumaczenia konsekutywne (następcze),

w których stojący zwykle obok tłumacz przekłada wypowiedź mówcy po kilku lub kilkunastu zdaniach, odtwarzając wypowedź w języku docelowym.

Bazując na naszym doświadczeniu podejmiemy się obsługi dowolnej wielkości konferencji w każdym miejscu w Polsce i Europie. Zapraszamy do współpracy! Tłumaczenia symultaniczne - kontakt.

Sprawdź również tłumaczenia pisemne w naszej ofercie.

Kontakt

Tłumaczenie symultaniczne konferencji

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz pytania, lub chcesz nawiązać współpracę? Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już teraz!
tel: +48 600 077 327, +48 698 652 364
e-mail: info@konferencjesymultaniczne.pl

Zamów realizację tłumaczenia.