Kompleksowa obsługa techniczna konferencji z tłumaczeniem

Nowoczesna technika, wyspecjalizowany personel i doświadczenie. Mając takie atuty podejmujemy się obsługi nawet najbardziej wymagających imprez.
Z nami organizacja konferencji z tłumaczeniem ustnym symultanicznym jest naprawdę prosta.

O firmie

Firma KZJ specjalizuje sie w kompleksowej organizacji, technicznej i językowej obsłudze konferencji, kongresów, szkoleń oraz imprez firmowych na terenie całej Polski i Europy. Posiadamy własny, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół obsługi technicznej. Dzięki temu współpraca z nami to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięcia. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na wsparcie zarówno dużych kongresów, wymagających większej ilości wyposażenia, jak i małych konferencji. Obsługę każdej imprezy przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem nie tylko charakteru i agendy konferencji ale również budżetu Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: usługi doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy, analogowe i cyfrowe systemy do tłumaczeń symultanicznych, kompleksową obsługę sesji panelowych, sprzęt do prezentacji multimedialnych, nagłośnienie, oświetlenie, rejestracje audio, oprawę graficzną konferencji, recepcje, hostessy oraz personel pomocniczy.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Thumb

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami w celu otrzymania propozycji przygotowanej specjalnie dla Ciebie.
tel: +48 600 077 327, +48 698 652 364
e-mail: info@konferencjesymultaniczne.pl

Formularz i pełne dane kontaktowe...