Kompleksowa obsługa techniczna konferencji z tłumaczeniem

Firma KZJ specjalizuje sie w kompleksowej organizacji, technicznej i językowej obsłudze konferencji, kongresów, szkoleń oraz imprez firmowych na terenie całej Polski i Europy. Posiadamy własny, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół obsługi technicznej. Dzięki temu współpraca z nami to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięcia.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Tłumaczenia symultaniczne to najbardziej efektywna i najbardziej popularna forma obsługi językowej spotkań międzynarodowych i wielojęzycznych kongresów czy wideokonferencji. Tłumaczenia symultaniczne wykonywane są przez co najmniej dwóch tłumaczy (dla jednego języka obcego) z wykorzystaniem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Tłumacze, siedzący w kabinach, przekładają wypowiedzi mówców do tzw. pulpitów tłumaczy, zaś słuchacze odbierają tłumaczenia w wybranym przez siebie języku tłumaczenia, dzięki specjalnym odbiornikom ze słuchawkami, równolegle w tym samym czasie, w którym mówi prelegent.

Posiadany przez nas najwyższej klasy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych umożliwia niezależną obsługę wielu konferencji równolegle, z wykorzystaniem następującego sprzętu:
· cyfrowe i analogowe systemy do tłumaczeń
· dwuosobowe kabiny dla tłumaczy
· bezprzewodowe odbiorniki na podczerwień
· możliwość odbioru i rejestracji dowolnej liczby wersji językowych
· nagłośnienie

Zobacz również:

Sprzęt konferencyjny

Kontakt

Kompleksowa obsługa techniczna konferencji

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Skorzystaj z naszych usług. Skontaktuj się z nami by omówić obsługę Twojej konferencji.
tel: +48 600 077 327, +48 698 652 364
e-mail: info@konferencjesymultaniczne.pl

Zamów ofertę dla swojej firmy.